Bestuur

Mustafa Aktalan - Voorzitter

Mustafa Aktalan
Voorzitter

mustafa.aktalan@igmg.nl

Abdullah Aşıran - Vicevoorzitter en Hoofd Coördinator

Abdullah Aşıran
Vicevoorzitter en Hoofd Coördinator

abdullah.asiran@igmg.nl

Ismail Kızılırmak - Vicevoorzitter en Hoofd Educatie

Ismail Kızılırmak
Vicevoorzitter en Hoofd Educatie

ismail.kizilirmak@igmg.nl

Uğur Demirci - Vicevoorzitter en Hoofd Religieuze Zaken

Uğur Demirci
Vicevoorzitter en Hoofd Religieuze Zaken

ugur.demirci@igmg.nl

Kenan Aslan - Vicevoorzitter en Hoofd Externe Betrekkingen

Kenan Aslan
Vicevoorzitter en Hoofd Externe Betrekkingen

kenan.aslan@igmg.nl

Mustafa Doğan - Hoofd Humanitaire en Sociaal Maatschappelijke Diensten

Mustafa Doğan
Hoofd Humanitaire en Sociaal Maatschappelijke Diensten

mustafa.dogan@igmg.nl

NIF Algemeen

Rukiye Şahin
Voorzitter Vrouwen Afdeling

rukiye.sahin@igmg.nl

Ömer Kıraç - Voorzitter Jongeren Afdeling

Ömer Kıraç
Voorzitter Jongeren Afdeling

omer.kirac@igmg.nl

NIF Algemeen

Zuleyha Uzun
Voorzitter Jonge Vrouwen Afdeling

zuleyha.uzun@igmg.nl

Mehmet Yucel

Mehmet Yücel
Hoofd Interne Audit

mehmet.yucel@igmg.nl

Bedreddin Budak - Penningmeester

Bedreddin Budak
Penningmeester

bedreddin.budak@igmg.nl

Abdullah Sozen - Secretaris

Abdullah Sözen
Secretaris

abdullah.sozen@igmg.nl

Fatih Meral - Hoofd Facilitaire Zaken

Fatih Meral
Hoofd Facilitaire Zaken

fatih.meral@igmg.nl

Mustafa Kayak - Hoofd Hadj/Umrah en Reizen

Mustafa Kayak
Hoofd Hadj/Umrah en Reizen

hacc@igmg.nl

Mehmet Zararsız - Hoofd ledenadministratie

Mehmet Zararsız
Hoofd Ledenadministratie

mehmet.zararsiz@igmg.nl

Sezer Değmez - Hoofd PR

Sezer Han
Hoofd PR

sezer.han@igmg.nl

NIF Algemeen

Bahri Bulut
Voorzitter Islam Color

voorzitter@islamcolor.nl

Erkan Turan

Erkan Turan
Hoofd Zakelijke Netwerken

erkan.turan@igmg.nl